Yasal Uyarı


Yasal Bildirim

Bu internet sitesi hakkındaki materyal bilgiler, KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ve KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. grup bünyesindeki tüm şirketler tarafından, müşterilerimize sunulan bir hizmet olarak temin edilmektedir ve hizmette/bilgilerde aksi belirtilmedikçe yalnızca bilgilendirme amacıyla kullanılabilir.

Haklar

KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. şirket adı ve logosu, ilgili her türlü ürün ve tasarım markası, ticari marka, slogan ve tüm metin, görsel, video klibi vb. dahil olmak üzere bu internet sitesindeki içeriğin tamamı, KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş., bağlı şirketleri, lisans verenler veya ortak girişim ortaklarına ait olup telif hakları ve ticari marka kanunlarıyla korunur. İnternet sitesinde yer alan herhangi bir materyalin yetkisiz kullanılması veya dağıtılması, fikri mülkiyet haklarını ihlal edebilir ve ardından para cezası gelecektir.

İnternet sitesi veya sitenin hiçbir bölümü, KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.‘nin önceden yazılı izni olmaksızın kullanıma sunulamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz, depolanamaz veya herhangi bir ticari amaçla başka şekilde kullanılamaz. İnternet sitesinde yer alan içeriklerde değişiklik yapılmasına izin verilmez.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

İnternet sitesinde yer alan bilgiler, herhangi bir türde garanti verilmeksizin ‘olduğu gibi’ sunulur; diğer bir deyişle internet sitesinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı ve benzerinin doğruluğu veya eksiksizliğine ilişkin hiçbir garanti yoktur. İnternet sitesinde yer alan bilgiler, önceden ihbarda bulunulmaksızın herhangi bir zamanda değişebilir. KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. veya bağlı şirketleri, doğrudan, dolaylı, cezai veya arızi olmasına bakılmaksızın gelir, kar ve ciro kaybı dahil olmak, fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir kayıptan sorumlu tutulmaz.

KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ayrıca KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. tarafından işletilmeyen veya kontrol edilmeyen internet sitelerinin içeriği veya işlevselliği konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu durum, KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş.’ye ait internet sitesinin harici internet siteleriyle bağlantılı olduğu veya olmadığı durumlarda geçerlidir.

Virüsler, Kötü Amaçlı Yazılımlar vb.

KYOCERA BİLGİNOĞLU HASSAS TAKIMLAR SANAYİ VE TİCARET A.Ş. internet sitesine veya içeriğine erişim veya internet sitesi veya içeriğinin kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz. Bilgisayardaki virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve diğer tehditlere karşı önlem almak ve kendilerini korumak, kullanıcıların kendi sorumluluğu altındadır.

Uygulanacak Hukuk ve Yargı Yetkisi

Konuyu başka bir ülkenin yargı yetkisine yönlendirecek hukuki anlaşmazlıklar bulunmadığı sürece bu yasal bildirim, Türkiye kanunlarına tabidir. Bu Yasal Bildirimden doğan veya Yasal Bildirimle bağlantılı olarak ortaya çıkan herhangi bir anlaşmazlığın çözülmesinde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.