Gizlilik Politikası

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Bilgiler

Bu Gizlilik Politikası, KYOCERA UNIMERCO Grubu içindeki tüm şirketler için geçerli olacaktır. KYOCERA UNIMERCO, kişisel verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini çok ciddiye almaktadır. KYOCERA UNIMERCO’ya sağlanan sizinle ilgili kişisel verileri işlememiz konusunda kendinize güven duymanız KYOCERA UNIMERCO için belirleyicidir. Bu nedenle, kişisel verilerinizi nasıl işlediğimizi aşağıda açıklayacağız.

Web sitemizi kullandığınızda bilgi toplanması

KYOCERA UNIMERCO’nun web sitesini ziyaret ettiğinizde, web sunucumuz ziyaretinizle ilgili aşağıdaki verileri (günlük verileri) kaydedecektir: Tarayıcı türünüz. Ziyaretinizin uzunluğu. KYOCERA UNIMERCO sitelerindeki kullanıcı davranışınız. Genel IP adresiniz. IP adresi, İnternet Servis Sağlayıcınız tarafından bilgisayarınıza otomatik olarak atanan bir numaradır. KOYCERA UNIMERCO sizi IP adresiniz üzerinden tanımlayamaz, sadece İnternet Servis Sağlayıcınızın adı ile tanımlayabilir.Bu verilerin toplanmasının amacı, KYOCERA UNIMERCO’nun web sitesindeki ziyaretçiler hakkında istatistiksel bilgilere erişmesini sağlamaktır. Veriler yalnızca operasyonel amaçlar için ve diğerlerinin yanı sıra web sitemizin yapısını iyileştirmek için kullanılabilecek istatistikler hazırlamak için kullanılır. Kişisel verilerinizi işlememizin yasal dayanağı, AB Genel Veri Koruma Yönetmeliğinin II. Bölümünde yer almaktadır.

KYOCERA UNIMERCO Müşterisi Olduğunuzda

KYOCERA UNIMERCO, kişisel verilerinizi (isim, adres, e-posta adresi ve telefon numarası) toplar. Kişisel verileriniz, yalnızca gönüllü olarak verdiğiniz takdirde işlenir ve kaydedilir, örn. Bir fiyat teklifi almak/ürünlerimizi satın almak için bizimle iletişime geçtiğinizde, web mağazamıza kullanıcı olarak kaydolursunuz veya e-posta yoluyla haber bültenleri almak için kaydolursunuz. KYOCERA UNIMERCO, kişisel verilerinizi talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak ve ürün bilgilerini ve tekliflerini size uygun hale getirebilmek için kullanır.

Resimlerin Kullanımı

KYOCERA UNIMERCO tarafından düzenlenen müşteri etkinlikleri, seminerleri ve eğitimleri sırasında, KYOCERA UNIMERCO’da dahili kullanım amacıyla ve pazarlama materyallerinde/makalelerinde (web sitelerimizde ve sosyal medyada) resimler çekilebilir. Resimler her zaman durumsal olacak ve yakın plan portreler olmayacak. Resimlerde yer almak istemiyorsanız, etkinlik günü bize bildirerek her zaman vazgeçebilirsiniz.

Bilgi Paylaşımı

Bazı durumlarda KYOCERA UNIMERCO kişisel verilerinizi paylaşacaktır. Paylaşım, talep ettiğiniz hizmeti yerine getirmemize izin vermek için gerekli olduğu ölçüde ve ölçüde gerçekleşecektir, ör. kullanıcı onayı/kredi derecelendirmesi ve KYOCERA UNIMERCO’nun kişisel verilerinizi kullanmasını gerektiren ürünlerin/malzemelerin nakliyesi ile bağlantılı olarak. Ayrıca, KYOCERA UNIMERCO bir mahkeme kararı, diğer yasal yükümlülükler, tanık çağırma, dava veya kanunen gerekli görülen başka bir nedenle KYOCERA UNIMERCO’nun bunu yapmak zorunda kalması veya KYOCERA UNIMERCO’nun gerekli görmesi halinde kişisel verilerinizi paylaşacaktır. Yasa dışı faaliyetleri veya politikalarımızın ihlalini önlemek için. Yukarıdaki amaçlar için, ifşa KYOCERA UNIMERCO grubu içinde veya harici şirketler ve yetkililere yapılabilir. Kişisel verileri harici veri işlemcilerine paylaşırsak, KYOCERA UNIMERCO, verilerinizin gizli tutulmasını ve mevcut düzenlemelere uygun olmasını sağlamak için zaten yazılı bir veri işleme sözleşmesi imzalamış olacaktır.

KYOCERA UNIMERCO’nun Alt İşlemcileri

BT İlişkisi A/S İK Yöneticisi Yetenek Çözümleri Apsis A/S Netcompany A/S Çoklu Destek A/S EG A/S Microsoft NAPP A/S XFAIR GmbH IBM Danimarka ApS Açık Nokta Sözleşme Defteri ApS Etki A/S netIP myStand teknolojisi GmbH Kunde & Co. A/S

İş Başvurusunda Bulunan Biri Olarak

KYOCERA UNIMERCO ile İletişime Geçtiğinizde KYOCERA UNIMERCO, başvurunuzu işleme koymak ve gelecekteki herhangi bir boş pozisyon için değerlendirilmek üzere verilerinizi İK Yöneticisi iş veritabanımızda işleyecek ve saklayacaktır. İş veri tabanı veya KYOCERA UNIMERCO’ya kişisel/telefon yoluyla sağladığınız tüm veri ve belgeler işlenecektir. Ayrıca, referanslarınızdan topladığımız verileri yalnızca sizinle önceden yaptığımız anlaşmalarla işleyeceğiz. Verileriniz, bunları iş veritabanına kaydettirdikten sonra 12 ay boyunca iş veritabanında saklanacaktır. 12 ay sonra otomatik olarak bizden bir e-posta alacaksınız ve bu e-postada, verilerinizi iş veritabanında daha uzun süre saklamamıza izin verip vermeyeceğinizi soracağız. Bu e-postayı yanıtlamazsanız veya verilerinizi daha uzun süre saklamamıza izin vermeyeceğinizi yanıtlarsanız, tüm verileriniz otomatik olarak silinecektir. İş veri tabanına kayıt olmak tamamen isteğe bağlıdır ve kaydettiğiniz verileri istediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz. Bunu yapmak için, şifrenizi kullanarak iş veritabanına giriş yapmanız veya bizimle iletişime geçmeniz gerekir.

Kişisel verilerinizi nasıl koruyoruz?

KYOCERA UNIMERCO, kişisel verilerinizi manipülasyon, kayıp, imha veya yetkisiz kişilerin erişimine karşı korumak için teknik ve kurumsal güvenlik önlemleri uygulamaktadır. KYOCERA UNIMERCO’nun güvenlik prosedürleri düzenli olarak gözden geçirilir. Bilgilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz? KYOCERA UNIMERCO, kişisel verilerinizi talep ettiğiniz hizmeti sağlamak için gerekli olduğu veya kanunen gerekli olduğu sürece saklar. Haklarınız Hakkınızda kayıt altına aldığımız kişisel verilerinize erişim hakkı kurallarına uygun olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, KYOCERA UNIMERCO’dan yanlış olan kişisel verileri düzeltmesini, engellemesini veya silmesini talep etme hakkınız vardır. Kişisel verilerinizi işlemeyi durdurmamızı istediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Yasaya göre, kişisel verilerinizi işlememiz hakkında yerel veri koruma kurumunuza şikayette bulunabilirsiniz.